Content

Podcastas

 Tikslas - pakalbinti po žmogų iš kiekvienos pasaulio šalies, užduodant tuos pačius klausimus, kad galėtumėm palyginti ir pamatyti, jog vis dėlto nepaisant geografinių sienų ir kultūrinių ribų mūsų mintys, svajonės ir jausmai labai panašūs, kur bebūtumėm, kas bebūtumėm.

Tad kiekvieno mėnesio pirmą penktadienį paleidžiu į pasaulį po naują interviu su nauju žmogum iš naujos šalies. Kalbu daugiausia su žmonėm, gyvenančius paprastus gyvenimus, be žinomų vardų, įspūdingų profesijų ar kitų atributų, kurie dažnai užtikrina žinomumą. 

Man paprasčiausiai įdomu, kaip žmonės mąsto, ir kodėl mąsto būtent taip. Kalbam apie jų didžiausius iššūkius, mėgstamiausius klausimus, prasmingiausias pamokas.

Podcastą anglų kalba rasite:

Spotify

Apple Podcasts

Google Podcasts

Daugiau informacijos: https://www.beyondwalls.show/

Jei nežinote, kur pradėti, pradėkite nuo pradžių - pirmasis interviu su izraeliete mano pats mėgstamiausias (nesakykit kitiems) ir jį rasite čia  (Spotify) ir čia (Apple Podcasts) ir čia (Google Podcasts)

Jei turite klausimų ar norit pasidalinti mintimis, mane kaip visuomet rasite adresu migle@sviesu.lt ir hello@beyondwalls.show

Smagaus klausymo! 0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą

Atradimams

Užsisakyk Šviesu.lt naujienlaiškį

Vardas

El. paštas *

Pranešimas *

Archyvas