Content

Interviu su Vivi iš Izraelio: Apie patarimus ir investavimą į saveVivi gimė Izraelyje, kiek paaugusi persikraustė į Australiją ir galiausiai ėmė kurti verslą Jungtinėje Karalystėje. Ji man vienas įdomiausių sutiktų žmonių. 

M: Vivi, koks yra geriausias tavo gautas patarimas?

V: Svarbu išlikti ištikimu sau, nors suprantu, kaip naiviai tai gali skambėti. Lyginti save su kitais labai žmogiška, bet kuo daugiau investuoji į save, tuo labiau save ištobulini, tuo daugiau turi kuo didžiuotis, tad gali žiūrėti į kitus ir suvokti, kad nors kiti turi vieną ar kitą pranašumą, tu turi neabejotinų privalumų, turi savo gyvenimą, kurį pats pastatei. Tai turbūt vienas sunkiausių dalykų, bet ir labiausiai įgalinančių - žiūrėti į veidrodį ir tikėti, kad tavo buvimas šiame pasaulyje jį praturtina. Ir nereikia nuveikti nieko per daug didaus ar įspūdingo, tikiu, kad didžioji dauguma žmonių praturtina šią planetą savo buvimu. 

M: Ir kai sakai "investuok į save", ką turi minty, ar turi kokių pavyzdžių?

V: Dieve, tiesiog auk, tobulėk! Jei nė kiek nepasikeitei per pastaruosius metus, tai labai negeras ženklas. Skaitau daug politinių knygų ir turiu taisyklę, kad kiekvienai perskaitytai knygai apie politinę kairę, būtinai skaitysiu po knygą apie dešinę. Vienos pažiūros man artimesnės nei kitos, bet esu atvira alternatyvoms - ant mano knygų lentynos rasit ir Owen Jones, ir Douglas Murray. Labai svarbu kvestionuoti savo nuomonę, savo mąstymą, savo pasaulio matymą. Ir nieko blogo, jei kitiems nepatinka, kaip tu matai pasaulį, bet svarbu suvokti, kodėl tiki tuo, kuo tiki - kalbėk su žmonėmis, kurie su tavim nesutinka. Kai kalbu mokyklose, dažnai patariu vaikams - nebūk įsikibęs savo nuomonės ir kalbėk su tais, kurių nuomonės priešingos, aktyviai ieškok tokių žmonių - kitaip niekad netobulėsi. Ir tobulėjimas yra pats svarbiausias dalykas. Apart, žinoma, kokybiškos mitybos, kokybiško miego, sporto, ir taip toliau. Bet tobulėjimas svarbiausia.

Visus interviu klausimus anglų kalba rasite čia . Klausytis galite SpotifyApple Podcasts ar Google Podcasts.

https://www.beyondwalls.show/0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą

Atradimams

Užsisakyk Šviesu.lt naujienlaiškį

Vardas

El. paštas *

Pranešimas *

Archyvas