Content

Interviu su Byron iš Filipinų: Kaip mokyti atvirumo žmonėms ir jų įvairoveiByron gimė Filipinuose, užaugo Singapūre, studijavo verslą Olandijoje, ir vis dar bando susiprasti, kuria kryptimi nori judėti. Apie tai ir kalbam.

M: Kas yra svarbiausias dalykas, kurio išmokai besikraustydamas po šitiek šalių?

B: Atvirumas kitiems žmonėms. Kai esi apsuptas kitų užsieniečių, šalyje, kuri nėra tavo, labai greit pripranti prie žmonių įvairovės, tad būtų keista nebūti atviram idėjoms ir žmonėms aplinkoje, kur visi žmonės skirtingi. Žinoma, yra visokių žmonių, ir visuomet yra erdvės tobulėjimui.

M: Ar užtenka būti apsuptam įvairovės, kad taptum atviresnis? 

B: Kai studijavau, vienas iš mano kursų buvo apie tarpkultūrinę komunikaciją, ir ten buvo dėstoma, kad kultūros yra skirtingos, dėl to kai vystai verslo santykius, turi prisitaikyti prie vietinės kultūros - taip gan tiesiogiai bandyta mokyti kultūrinio jautrumo bei atvirumo. Man tai atrodė savaime suprantama. Bet turbūt tai akivaizdu ne visiems, ir suprantu, kad aplinka, kurioje užaugau, daro nemažą įtaką.

M: Tad ar pakanka vien teorinės dėstomos informacijos?

B: Mokytis iš vadovėlio apie atvirumą kultūroms ir įvairovei, ir patirti tai savo kailiu yra dvi labai skirtingos patirtys. Tad nemanau, kad gali pakakti vadovėlių ir paskaitų, turi tai patirti.


Visus šio interviu klausimus anglų kalba rasite čia. Klausytis galite Spotify, Apple Podcasts ar Google Podcasts.

Daugiau informacijos https://www.beyondwalls.show/0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą

Atradimams

Užsisakyk Šviesu.lt naujienlaiškį

Vardas

El. paštas *

Pranešimas *

Archyvas